Bu Lezzete Siz de Ortak Olun!


Değerli Yatırımcı Adayımız,

Öncelikle markamıza göstermiş̧ olduğunuz ilgiden dolayı sizlere teşekkür ederiz.

Lagash® Türkiye genelinde sektöre yön veren öncü markadır. Bu doğrultuda istikrarlı bir büyüme planı ile çalışmaktadır.

Siz de aşağıdaki süreçleri takip ederek ailemizin bir üyesi ve tanınan bir markanın sahibi olabilirsiniz.

1-Görüşme

Lagash® Genel Müdürlüğünde veya sizin yatırım yapmayı düşündüğünüz lokasyonda yapacağımız bu görüşmede siz değerli franchise adaylarımızı yakından tanımak, beklentilerini anlayabilmek ve size Lagash® sistemi hakkında detaylı bilgi vermeyi hedefliyoruz.

2-Lokasyon Seçimi

Lagash®’ın büyüme stratejileri doğrultusunda belirlenen bölgelerden seçim yapabileceğiniz gibi bunların dışında restoran açmak istediğiniz bölgeleri de değerlendirmeye tabi tutabiliriz.

3-İş Planı Oluşturma

Lagash® olarak yatırım yapılacak lokasyonu siz yatırımcı adaylarımızın ve konusunda uzman bölge sorumlularımız ile birlikte yapmış olduğunuz analiz sonucuna göre değerlendirerek onaylayacağız. Analiz değerlendirmesinde bölge sorumlunuz aynı zamanda sizinle birlikte bir iş planı hazırlayacaktır. Bu iş planıyla bölgenizdeki potansiyel satış noktaları, konut sayıları, bölgenizin sosyo ekonomik yapısı vb. veriler baz alınacaktır.

4-Eğitim

Eğitim aşamasında Lagash® sistemini öğrenmenizi, yapılacak olan uygulamalarda başarılı olmanızı ve tüm bunları kendi restoranınızda uygulamanızı bekliyor olacağız. Eğitim periyodumuz Eğitim Departmanımız önderliğinde sürmekte olup ve belirlenen program dahilinde ağırlıklı pratik ve kısım kısım da teorik olarak uygulanmaktadır. Tüm franchise adaylarımızın eğitim programlarına tam ve zamanında katılımları gereklidir.

5- Mimari Destek

Restoranınızı kiraladıktan sonra mimari çözüm ortaklarımız ve bölge sorumlularımız çizilecek tüm projeler için eksiksiz destek sağlayacaktır.

6- Açılış Pazarlama Planı

Dükkânınızın dekorasyonu başladıktan sonra Bölge Sorumlunuz ile birlikte “Açılış Pazarlama Planı”nınızı hazırlamanızı önermekteyiz. Bu plan, restoranınız açıldıktan sonraki 8 hafta boyunca haftalık bazda bölgenize özel yapılacak aktiviteleri içerecek ve bu doğrultuda gerekli pazarlama materyallerinin siparişleri verilecektir.

8- Eğitim ve El Kitabı

Eğitim departmanımız tarafından hazırlanmış̧ Operasyon ve Eğitim El Kitabını açılışta size teslim ediyor olacağız. Bölge sorumlularınız ve eğitim departmanımız sürekli olarak eğitimlerinizi takip ederek gerekli durumlarda size yardımcı olacaktır

9- Üretim ve Ar - Ge

Müşterilerimize en lezzetli ürünleri sunabilmek ve zengin ürün çeşitliliğimizi daha da arttırmak amaçlı Ar- Ge çalışmalarımız sürekli devam etmektedir.

10- Tedarik Zinciri ve Lojistik Desteği

Lagash® franchise’lerin tüm ihtiyaçlarının tedariğini yapmaktadır.

11- Pazarlama

Yerel ya da ulusal reklamlarda ve reklam materyallerinde destek sağlanmaktadır.

12- Güçlü Operasyon Ekibi

Deneyimli ve konusunda uzman Bölge Operasyon Yöneticilerimiz restoran açılış sürecinden başlamak üzere size işinizi geliştirme aşamasında her türlü desteği ve bilgiyi sağlar.

13 – Denetim

Lagash® işletim standartlarını sağlamak üzere işinizi geliştirmeniz ve müşteri memnuniyetini sağlamanız amaçlı periyodik olarak denetimleriniz yapılır.

Bir haftalık eğitime katılabilmek

Alacağınız bu eğitimle şubenizin başına geçtiğinizde tek başınıza işi yürütebilme kapasitesine sahip olacaksınız.

İşe gereken süreyi ayırabilmek

Markanın büyümesine katkı sağlayabilecek satışa ulaşabilmeniz için şubenizde yeterli ölçüde bulanabilmeniz ve bu saatlerin en verimli şekilde geçmesini sağlamanız gerekmektedir.

Yüksek enerjili olmak

İşine kanalize olabilen, enerjisinin bir bölümünü oraya en iyi şekilde yansıtabilen biri olmanız sizin ve ekibinizin motivasyonu için son derece önemlidir.

Lagash® işletim standartlarını en üst düzeyde uygulayabilmek

Lagash markasının belirlenmiş standartlarını korumak sürekli büyüyen markamız için son derece önemlidir ki her bir Lagash şubesinin aynı standartlarda ürün ve hizmeti sunması markalaşma süreçlerinde en önemli unsurlardan biridir.

Müşteri odaklı olabilmek

Siz de hak verirsiniz ki müşteri bir markanın sahip olduğu en önemli değerdir. Onun olmaması durumunda diğer şeyler pek bir anlam ifade etmeyecektir.

Bu gerekçeyle müşterinin her zaman alışveriş yapması için çalışmalarımı onlara göre şekillendirmeli, müşteri odaklı davranmalıyız.

Yatırım maliyeti ve işletme devamlılığını sağlayabilecek finansal güce sahip olmak

Her ne kadar yatırım maliyeti düşük olup kârı yüksek olsa da adayın işletmenin devamını ağlayabilecek finansal güce sahip olması gerekmektedir.

1. Lagash bayilerinden birisini oluşturmanın ortalama bedeli ne kadardır?

Cevap: Lagash bayisi oluşturmak için ortalama 10.000 TL ile 15.000 TL arasında yatırım bütçesi gerekmektedir.

2. AVM başvurularını siz mi yapıyorsunuz?

Cevap: AVM irtibatı konusunda Lagash yardımcı oluyor fakat başvuruları aday kendisi yapıyor.

3. Çiğ köfte nerede üretiliyor?

Cevap: Üretim tesisimizde tamamen hijyenik koşullarda üretilip paketlenen ürünler merkezden şubelere sevk ediliyor.

4. Ürünler şehir dışına kaç günde bir sevk ediliyor?

Cevap: Haftada 2 ya da 3 kez gönderiyoruz. İlin uzaklığına göre değişim gösterebiliyor.

5. Bayi personelini siz mi buluyorsunuz?

Cevap: Hayır, personeli kişi kendisi buluyor.

6. Tadilat kaç gün sürüyor?

Cevap: 2 ya da 5 hafta arasında tamamlanıyor.

7. Mağaza tadilat, dekorasyon vb. şeylerin tedariğini Lagash anahtar teslim mi yapıyor?

Cevap: Evet, konsepti Lagash oluşturuyor ve anahtar teslimi şeklinde yapıyor. Kişi kendi oluşturmak istediği taktirde Lagash’ın onaylaması gerekmektedir.

8. Tüm ürünleri Lagash’dan almak zorunda mıyım?

Cevap: Şubede bulunması gereken tüm ürünler Lagash tarafından tedarik edilecektir. Bu noktada sizlerden beklenen tedarik konusunu düşünmemeniz ve işinize gereken önemi verebilmenizdir.

9. Menü dışı ürün satabilir miyiz?

Cevap: Maalesef menü dışı ürün satımına müsaade etmemekteyiz. Her şubede aynı kalitede ürünün sunulması açısından bu durumu sakıncalı görmekteyiz. Talep doğrultusunda gerekli ar-ge çalışmalarından sonra istediğiniz ürünler değerlendirmeye tabii tutulabilmektedir.

LAGASH
FRANCHISE:
TEL1: 0542 218 09 41
TEL2: 0542 218 09 42

franchise@lagash.com.tr

bayilik@lagash.com.trBAŞVURU FORMU